55HA JŪSU BIZNESA ATTĪSTĪBAI

Dommo Logistics & Industrial Park piedāvā pārdošanai iebūvētus risinājumus un zemes gabalus ar iebūvētu infrastruktūru dažāda izmēra un formāta komerciālo nekustamo īpašumu projektu attīstībai.

commercial land Latvia

Zemes gabalu pārdošana

PĀRDOŠANĀ 1,3 līdz 30 hektāru lieli zemes gabali ar attīstītu

Built-To-Suit logistics development

Built-to-suite individuālie projekti 

DOMMO individuālie risinājumi ļauj pilnībā pielāgot 5 000 – 200 000 kv.m. lielu īpašumu, izveidojot mūsdienīgas ražošanas un/vai biroju telpas atbilstoši smagās rūpniecības, loģistikas, vairumtirdzniecības, farmācijas, biotehnoloģijas un citu lielo klientu vajadzībām.

Telpu pārdošana un Ilgtermiņa noma

DommoPark ir uzsācis pircēja meklēšanu mūsu loģistikas centram. Objekts 13 tūkst. kv.m. ir 100% iznomāts līdz 2026. gadam.

Dommo biznesa parkā esošo moderno loģistikas, industriālo un biroja telpu noma. Sazinieties ar mums, lai pārbaudītu pieejamību.

IN THE CENTRE OF BALTIC STATES

Industrial Park In Latvia

KAS IR DOMMOPARK?

What is dommopark?

Parka teritorija
apbūves platība, kv.m.
nomas platība, kv.m.
plānotā būvniecība

BUILT-TO-SUITE INDIVIDUĀLI PROJEKTI PIELĀGOTI

Loģistika

Ideāla atrašanās vieta uz A5 / A8 un iebūvēta infrastruktūra un sadzīves notekūdeņu tīkli padara DOMMO PARK ideālu loģistikas operācijām, izplatīšanas centriem un/vai reģionālajiem piegādes ķēdes mezgliem.

Piepildīšanas centri

DommoPark ir īstā izvēle tiem, kas meklē milzīgu reģionālo apstrādes/sadales centru un izpildes centru attīstību, kas apkalpo tādus e-komercijas uzņēmumus kā Amazon, Jingdong, Alibaba, eBay, Rakuten, B2W, Zalando un citus.

Ražošana

DommoPark atzinīgi vērtē smago un vieglo ražošanu, izmēģinājumu/remonta centru R&D ar iebūvētām biroja telpām un noliktavām.

IEMESLI IEGULDĪJUMIEM DOMMO PARKĀ

comercial plots baltics

55 ha teritorija ar ģenerālplānu un infrastruktūru

Atbilstoši esošajam ģenerālplānu, kopējā ražošanas, biroju un tirdzniecības ēku apbūves platība veido gandrīz 200 000 kv.m.

Lieliski atrodas Latvijā, uz Rīgas dienvidu ieejas

DommoPark ir ārkārtīgi lieliska pieeja automaģistrālēm, un tas ērti atrodas tikai 6km attālumā no Rīgas.

commercial land baltics

Apmeties un sāc savu biznesu 12-16 mēnešu laikā

Teritorijai ir galvenā infrastruktūra, apstiprināts zonējums un detālplānojums, lai nekavējoties uzsāktu jaunu attīstību.​

SASNIEDZIET BALTIJU UN TĀLĀK

Ģeopolitiskā spriedze un pandēmija izjauca piegādes ķēdes. Strauji augot preču transportēšanas laikam un izmaksām, starptautiskie uzņēmumi strādā, lai tuvinātu ražošanu un noliktavu galalietotājam. Dommo Logistics & Industrial Park ģeogrāfiski ērtā atrašanās vieta pašā Baltijas sirdī, tikai dažu kilometru attālumā no Latvijas galvaspilsētas Rīgas un netālu no autoceļa A8 un A5 apvedceļa krustojuma, ir liela stratēģiskā priekšrocība ikvienam biznesam, kurš interesējas par reģionu. un meklē attīstību.

Tieša pieeja Rīgas apvedceļam A5 / A8

Dommo parks atrodas uz autoceļa A8 un apvedceļa A5 – Rīga krustojuma

Ģenerālplāns ir sagatavots

Dommo Park mērķis ir kļūt par Baltijas vadošo industriālo parku ar vairāk nekā 200 tūkstošiem m2 iznomājamās platības, kas apvieno nevainojamu piekļuvi, pakalpojumus un ērtības, kas piemēroti jebkura mēroga biznesam.

logistic land in Baltic states

zeme ar attīstītu
infrastruktūru

Teritorijā ir attīstīta infrastruktūra, apstiprināts ģenerālplāns tūlītējai jaunas attīstības uzsākšanai. ​

LASĪT VAIRĀK

commercial land Latvia

Darbaspēka
sasniedzamība

Dommo parks atrodas netālu no Olaines pilsētas (iedzīvotāju skaits 24 000). 20 000 cilvēku, kas dzīvo 9 km rādiusā.
500 metru attālumā no Baložu vilciena pieturas cilvēkiem, kas ierodas no Rīgas 6 km attālumā (iedzīvotāju skaits 1 miljons).

LASĪT VAIRĀK

logistics lv

Attīstīts īpašums

GLA: 12782 m2  (11600 m2 warehouse, 1100 m2 office)
Īrnieku skaits: 6

LASĪT VAIRĀK

Sāciet pēc 12-16 mēnešiem

Parasti norēķini un darbības uzsākšana Latvijā parasti ilgst 24-36 mēnešus. Izmantojot DommoPark infrastruktūru un zemesgabalus ar detālplānojumu, jūs varat sākt darbu 12-16 mēnešu laikā no līguma parakstīšanas brīža.

sketch

INDIVIDUĀLI PROJEKTI

Dommo Park Riga var piedāvāt A klases individuālu īpašumu 2500 – 50 000 m2 platībā, kas atbilst visām klientu vajadzībām un mūsdienu loģistikas, rūpniecības, biroja vai komerciālā īpašuma prasībām. Pēc tam mūsu mājas vadības komanda pārliecināsies, ka īpašums tiek uzturēts atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem.

MŪSU PARTNERI

MŪSU PROFILS

SIA DOMMO GRUPA ir 58 hektāru liela industriālā un biznesa parka attīstītājs un īpašnieks. SIA DOMMO GRUPA ir INVL Baltic Real Estate meitas uzņēmums, kura investīciju portfelī ietilpst biroju, tirdzniecības un loģistikas telpas Lietuvā un Latvijā. INVL Baltic Real Estate akcijas tiek kotētas NASDAQ Vilnius Baltic Papildu tirdzniecības sarakstā kopš 2014. gada 4. jūnija.

SAZINIETIES AR MUMS

Ja Jums ir jautājumi par Dommo biznesa parku vai to, kā mēs varam atbalstīt Jūsu biznesu, lūdzu, sazinieties ar mums!

+371 25408238
dommo@dommo.lv

“Lapegles”, Stūnīši, Olaines pagasts, Rīgas novads, Latvija