DOMMO GRUPA SIA

58 hektāru rūpniecisko un biznesa parku izstrādā un pieder Dommo Grupa SIA – INVL Baltic Real Estate meitas uzņēmums ar nekustamo īpašumu portfeli, ieskaitot biroju, tirdzniecības un loģistikas telpas Lietuvā un Latvijā.

INVL Baltic Real Estate akcijas ir kotētas NASDAQ Vilnius Baltic Papildu tirdzniecības sarakstā kopš 2014. gada 4. jūnija.

INVL Baltic Real Estate ir slēgta ieguldījumu sabiedrība. Uzņēmuma vadību nomāja viens no vadošajiem Lietuvas aktīvu pārvaldīšanas uzņēmumiem „INVL Asset Management”, kas ir daļa no Invalda INVL aktīvu pārvaldīšanas grupas.

Invalda INVL AB ir viena no vadošajām aktīvu pārvaldīšanas grupām Baltijā. Uzņēmums dibināts 1991. gadā. Invalda INVL grupas uzņēmumi pārvalda pensiju un kopfondus, alternatīvos ieguldījumus, individuālos portfeļus, privāto kapitālu, privātos parādus un citus finanšu instrumentus. Vairāk nekā 200 tūkstoši klientu Lietuvā un Latvijā, kā arī starptautiskie ieguldītāji ir uzticējuši vairāk nekā 850 miljonus eiro aktīvu Invalda INVL grupai.

Neesat pārliecināts par to, kurš risinājums labāk atbilst Jūsu uzņēmējdarbības vajadzībām?